EA potwierdza The Sims 4 na PS4 i Xbox One

Jest też trailer.

Po ujawnieniu wersji Xbox One przez oficjalny sklep Microsoftu, Electronic Arts potwierdziło oficjalnie, że The Sims 4 zmierza na konsole. Gra ukaże się także na PS4. Premiera 17 listopada.

Zamówienia przedpremierowe nagradzane będą zestawem Perfekcyjne Patio z czerwca 2015 roku, wprowadzającym do gry wanny z hydromasażem, obiekty i dekoracje na taras oraz basen, a także nowe ubrania i fryzury.

Tymczasem osoby decydujące się na zakup specjalnego wydania „Imprezowa Edycja Specjalna” będą mogły przystąpić do rozgrywki trzy dni wcześniej i otrzymają trzy mniejsze pakiety dodatkowych treści: Up All Night, Life of the Party i Awesome Animal Hats.

Jednocześnie warto przypomnieć, że w tym miesiącu The Sims 4 dołączyły do katalogu gier dostępnych bez dodatkowych opłat dla abonentów usługi Origin Access na PC. Być może podobnie będzie w przypadku EA Access na Xbox One, lecz to nie zostało jeszcze potwierdzone.

Premiera The Sims 4 na PS4 i Xbox One będzie oznaczała debiut tej odsłony serii na konsolach. The Sims 3 ukazało się na PS3, X360, Nintendo DS oraz Wii.

W tej części w oczy rzuca się nacisk na kolorową i komiksową stylistykę. Rozbudowie uległ system celów życiowych, nazwanych w tej części aspiracjami, które zostały podzielona na kilka kategorii.

Zobacz: The Sims 4 na PS4 - konsolowe wrażenia

Uatrakcyjniono także sposób zdobywania awansów w pracy. Pracodawcy stawiają nam ciekawe wymagania i coraz bardziej zaawansowane zadania do zrealizowania, nad którymi sim pracuje także w domu.

Nie jest obecnie jasne, czy poza Perfekcyjnym Patio na Xbox One można spodziewać się także innych rozszerzeń. Tych wydano już sporo, podzielonych na trzy kategorie: Pakiety rozgrywki, Akcesoria i - największe - Dodatki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami