Darmowy weekend z Diablo 3 dla abonentów Xbox Live Gold

Od dzisiaj do wtorku.

Microsoft poinformował, że w najbliższy weekend wszyscy posiadacze aktywnych abonentów Xbox Live Gold będą mogli zagrać za darmo w Diablo 3: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition.

Promocja trwa od dzisiaj, 27 lipca, od godziny 18:00, do wtorku, 1 sierpnia, do godziny 09:00.

1
Bywa niebiesko

W weekend można również kupić Diablo 3: Eternal Collection w sklepie Xbox w cenie promocyjnej, za 162,49 zł zamiast standardowego 249,99 zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup, wszelkie zgromadzone postępy z okresu promocyjnego przeniesiemy następnie do pełnej wersji.

Diablo 3: Eternal Collection zawiera podstawą wersję gry z rozszerzeniem Reaper of Souls, a także wydany niedawno dodatek Przebudzenie Nekromantów, wyceniony osobno na 59,99 zł.

Pewnym zbiegiem okoliczności może być fakt, że wczoraj na Xbox One rozpoczęły się zamknięte testy darmowego Path of Exile. Przypadek? Nie sądzimy. Chętni nadal mogą się zapisywać.

Aktualizacja towarzysząca Nekromancie wprowadziła do Diablo 3 także szereg poprawek oraz pewne nowe elementy zawartości - między innymi Wrzosowiska i Świątynię Pierworodnych na mapie drugiego aktu w trybie przygodowym.

Pod względem rozgrywki mroczny mag przypomina odpowiednik z poprzedniej odsłony serii. Może przyzywać szkielety czy tworzyć golema, rzucać kościaną włócznią i sprawiać, że zwłoki na polu bitwy eksplodują.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami