Killing Floor 2 trafi na Xbox One

Kooperacyjne zmagania z mutantami.

Killing Floor 2 trafi na Xbox One już 29 sierpnia - poinformowali twórcy ze studia Tripwire. Gra jest już dostępna na PC i PS4. To stawiająca na kooperację brutalna strzelanka.

Dodatkiem na wyłączność konsoli Microsoftu - ale tylko na pewien czas - będzie między innymi broń Freezethrower, działająca mniej więcej tak, jak miotacz ognia, tylko zamrażająca wrogów.

Wersja na Xbox One X otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K, większy zasięg rysowania cieni, lepsze tekstury, a także lepszą wydajność - być może chodzi o stałe 60 klatek na sekundę. Na PS4 i PS4 Pro otrzymujemy wartości od 50 do 60 FPS.

Podstawą zabawy w Killing Floor 2 są zmagania z mutantami. Sześcioosobowa drużyna trafia na jedną z kilku map i musi odeprzeć ataki kilku fal przeciwników, by na końcu zmierzyć się z bossem.

Ważny jest wybór klasy postaci. Determinuje on przede wszystkim dostępne uzbrojenie, choć w miarę postępów i doświadczenia zdobywanego w kolejnych grach możemy odblokowywać bonusy, zwiększające naszą skuteczność w boju.

Arsenał jest różnorodny i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Strzelby, granatniki, karabin snajperskie, pistolety maszynowe, broń biała i miotacz ognia to tylko niektóre przykłady.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami