Zagubione sektory, przygody i inne aspekty Destiny 2 w nowym materiale

Zwiedzanie planety Nassus.

Dziennikarze serwisu IGN opublikowali kolejny materiał wideo poświęcony Destiny 2, w którym rozmawiają z deweloperem i opowiadają o nowych elementach rozgrywki.

W sequelu powrócą publiczne eventy, ale twórcy chcą je urozmaicić - wprowadzając losowe wydarzenia w różnych punktach, a także dodając heroiczny poziom trudności.

Nowością są przygody, czyli krótkie serie zadań. Zawsze związana jest z nimi jakaś historia, posłuchamy też dialogów, ale są to zadania o mniejszej skali niż zlecenia związane z głównym wątkiem fabularnym.

Interesującym dodatkiem są także zagubione sektory. To miejsca, które trzeba będzie odnaleźć w świecie gry - wskazówką będą różowe ikony, sugerujące obecność wejścia gdzieś w pobliżu. Sektory to najczęściej rozbudowane podziemia, w których czeka niebezpieczny boss i skrzynia ze skarbem.

Pojawią się również tygodniowe wydarzenia typu Flashpoint. Gracze otrzymają w ich trakcie polecenie wzięcia udziału w publicznych eventach w określonym regionie, otrzymają szansę zdobycia lepszych przedmiotów i walki z bonusowymi bossami.

Celem twórców jest zapewnienie aktywności dla graczy w każdym momencie. Kolejne tygodnie będą oferować nowe wyzwania.

Destiny 2 debiutuje 6 września na konsolach i pod koniec października na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami