Project CARS 2 - pytania od czytelników

Wszystko, co chcecie wiedzieć.

Project CARS 2 debiutuje już 22 września, a my mamy okazję testować wczesną wersję nowej produkcji Slightly Mad Studios. Gramy na PC, a udostępniony build oferuje pełną ścieżkę kariery i pojedyncze, w pełni konfigurowalne zawody.

Nie możemy na razie zapoznać się z trybami sieciowymi oraz funkcjami społecznościowymi. Jesteśmy za to w stanie przetestować wszystkie samochody na każdym dostępnym torze w ramach niemal każdej imprezy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące gry, zachęcamy do zadawania ich sekcji komentarzy. Po weekendzie odpowiemy na wszystkie, odsłaniając tym samym tajemnice Project CARS 2. Pierwsze odpowiedzi opublikujemy w przyszłym tygodniu.

Project CARS 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry wyścigowej z symulacyjnym zacięciem. Pierwsza część ukazała się ponad dwa lata temu i z miejsca zdobyła serca wielu fanów wirtualnej motoryzacji.

Sequel odda do dyspozycji graczy znacznie więcej pojazdów oraz tras, na których je wykorzystamy. Zaoferuje także więcej możliwości konfiguracji pojedynczych imprez i warunków środowiskowych.

Reklama

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami