Twórcy American Truck Simulator zamykają autostradę w Kalifornii

Po osunięciu się ziemi.

Nietypowe wydarzenie w American Truck Simulator - twórcy zamierzają zamknąć wirtualną autostradę w Kalifornii po tym, jak na prawdziwym odpowiedniku drogi doszło do ogromnego osunięcia się ziemi.

Odpowiedzialne za prace studio SCS Software stawia w swoich produkcjach na realizm, lecz dotychczas nie decydowało się na tak wierne - i szybkie - reagowanie na wydarzenia z rzeczywistego świata.

California State Route 1 to słynna droga stanowa w USA, biegnąca wzdłuż Oceanu Spokojnego. Popularna arteria zapewnia nie tylko imponujące widoki, ale stanowi także ważną linię komunikacyjną na zachodnim wybrzeżu.

W maju w regionie Big Sur doszło do osunięcia się miliona ton piasku i skał, co - jak można się domyślać - na dłuższy okres blokuje autostradę:

Na oficjalnym blogu opublikowano planowane zmiany: widać nie tylko masę ziemi, ale także odpowiednie oznakowanie oraz radiowóz. Na całe szczęście szykowany jest objazd.

1
2

Co więcej, SCS Software „odda” dostęp do trasy dopiero, gdy autostrada zostanie odblokowana w prawdziwym świecie. To może potrwać, ponieważ władze w Kalifornii nie mają jeszcze dokładnych planów i harmonogramu.

Część graczy chwali pomysł deweloperów i z niecierpliwością oczekuje na kolejne aktualizacje tego typu. Inni sugerują, że twórcy powinni skupić się na łataniu błędów i nowych treściach. Jednym słowem - standard.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami