Pięść Zagłady od 27 lipca w Overwatch - na PC, PS4 i Xbox One

Kolejna postać w strzelance.

Blizzard potwierdził, że Pięść Zagłady - Doomfist w oryginalnej wersji językowej - zadebiutuje 27 lipca na wszystkich platformach sprzętowych, jako 25. darmowa postać w strzelance Overwatch.

Bohater jest już dostępny od jakiegoś czasu, ale wyłącznie na publicznych serwerach testowych na PC. Następny czwartek oznaczać będzie zakończenie fazy beta.

1
Pięść Zagłady

Podstawowe założenia postaci tłumaczy już same jej imię. Pięść Zagłady koncentruje się na walce na bardzo krótkim dystansie, z wykorzystaniem wielkiego, metalowego ramienia.

W potyczkach na odległość przyda się Działo Ręczne z automatycznie regenerującą się amunicją. Jest też Fala Sejsmiczna, czyli uderzenie w ziemię, które przyciąga okolicznych przeciwników.

Odwrotnie działa Podbródkowy, który to cios sprawia, że pechowy wróg odlatuje na znaczną odległość. Podobnie funkcjonuje Rakietowy Cios, ale tutaj to Pięść Zagłady doskakuje do oponenta.

Po zadaniu obrażeń zdolnościami postać automatycznie tworzy tymczasowe osłony, a talent Ultimate w przypadku nowego bohatera to Meteor - Doomfist wyskakuje w powietrze, a następnie spada na ziemię i zadaje duże obrażenia.

Co interesujące, Pięść Zagłady w pewnym sensie pojawiła się w uniwersum Overwatch na samym początku, bo już w pierwszym trailerze - odwiedzający muzeum chłopak podziwiał mechaniczne ramie w gablocie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami