Bronie i moce specjalne w obiecującej bijatyce Absolver

Nowy materiał wideo.

Absolver zapowiada się na intrygującą sieciową bijatykę, z walką wręcz w roli głównej. Nie zabraknie jednak także broni białej i specjalnych mocy, o czym opowiada najnowszy materiał wideo.

Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

1
Za projekt odpowiadają byli pracownicy Ubisoft Paris

W dowolnym momencie przełączymy się pomiędzy czterema stylami, które dodatkowo modyfikujemy za pomocą wybieranych łańcuchów combosów, nieco na wzór Remember Me.

Podczas eksploracji i zwiedzania świata - także w kooperacyjnym przeszukiwaniu podziemi - znajdujemy nie tylko elementy wyposażenia i dodatki kosmetyczne, ale także kolejne ciosy.

Podstawą są specjalne kryształy. Przenoszone na pasie, przejmują energię kinetyczną blokowanych uderzeń. Po pełnym naładowaniu pozwalają korzystać ze specjalnych mocy czy „przyzywać” broń białą.

Wśród talentów znajduje się na przykład błyskawiczne leczenie czy wysysanie wytrzymałości przeciwnika. Miecze zadają wyższe obrażenia i wywołują krwawienie, lecz można je także wytrącić z ręki - a następnie podnieść, by odwrócić sytuację na polu walki.

Absolver debiutuje 29 sierpnia na PC i PS4.

Produkcja bazuje na silniku Unreal Engine 4, oferując nie tylko zmagania „gracz kontra gracz”, ale także potyczki ze sztuczną inteligencją.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami