Polskie Superhot od jutra na PS4

Produkcja ukaże się osobno także na PlayStation VR.

Zręcznościowa strzelanka Superhot od polskiego studia Superhot Team zadebiutuje już jutro - 19 lipca - na PS4, po debiucie na PC w lutym ubiegłego roku.

Tytuł otrzyma także wsparcie dla zestawu rzeczywistości wirtualnej PS VR, lecz jako osobna produkcja, pod nazwą Superhot VR - identycznie jest na komputerach osobistych.

Cenę Superhot ustalono na PS4 na 104 zł (83,20 zł dla abonentów PS Plus). Identyczną kwotę zapłacimy za Superhot VR. Jeśli zamierzamy pozyskać obie odsłony, warto zdecydować się na zestaw Mind is Software, wyceniony na 169 zł (135,20 zł dla PS Plus).

Pomysł na Superhot jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Do tego minimalistyczna oprawa graficzna, w której dominują biel i szarość z czerwonymi akcentami.

Cel gry jest prosty. Musimy wyeliminować wszystkich napotykanych jegomościów, przy okazji omijając pociski i ciosy bronią białą. Przeciwnicy zrobieni są ze szkła, wystarczy więc, że trafimy w dowolną część ciała, by rozsypali się na kawałki.

Świat nie zamiera kompletnie, kiedy stoimy w miejscu, więc w ciasnych pomieszczeniach, gdzie pocisk ma do pokonania zaledwie metr czy dwa, chwila nieuwagi może kosztować życie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami