Przygodowe Filary Ziemi z edycją specjalną w Polsce

Fragmenty opowieści i inne.

Techland poinformował, że ambitna gra przygodowa Filary Ziemi ukaże się w Polsce w wersji o nazwie Edycji Kingsbridge, zawierającej między innymi fragmenty książki, na której oparto grę.

Produkcja zadebiutuje 15 sierpnia, w cenie 80 zł. Nie zabraknie oczywiście polskiego tłumaczenia, w postaci napisów.

6
Filary Ziemi - Edycja Kingsbridge

W skład Edycji Kingsbridge wchodzi kopia gry Filary Ziemi, fragment powieści „Słup Ognia”, zakładka do książki z motywami z tytułu oraz cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry.

Projekt studia Daedalic Entertainment - specjalizującego się właśnie w grach przygodowych - zmierza na PC, PS4 i Xbox One, lecz specjalne wydanie dotyczy tylko komputerów osobistych.

Deweloperzy podzielili produkcję na trzy tak zwane „księgi”. Każda składa się z siedmiu rozdziałów. Pierwsza część - Z popiołów - ukaże się właśnie 15 sierpnia.

Pozostałe - Siejąc wiatr i W oku cyklonu - zadebiutują w późniejszym terminie, Więcej informacji na targach Gamescom. Nabywcy edycji pudełkowych otrzymają kod, który upoważni do pobrania z reszty odsłon.

Grę osadzono w fikcyjnym, XII-wiecznym mieście Kingsbridge w Anglii. Pokierujemy poczynaniami trójki postaci, którymi są młoda Aliena z arystokratycznej rodziny, architekt Jack i mnich imieniem Philip. Losy wszystkich bohaterów zazębiają się.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą” - zapewnia Tomasz Gawlikowski z Techlandu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami