Początki głównego bohatera w trailerze Dragon Quest 11

Wkrótce debiut gry w Japonii.

Dragon Quest 11: In Search of Departed Time debiutuje w Japonii już w przyszłym tygodniu, 29 lipca, więc Square Enix postanowiło podzielić się animowaną sekwencją otwierającą tytuł.

Obserwujemy duszka przedzierającego się przez zatłoczone miasto. Ten - jak się wydaje - ma niecne zamiary. Jak to często w życiu bywa, zamek zamieszkiwany przez naszą nowo narodzoną postać wkrótce atakują demony, co zmusza bohatera do ucieczki.

Koszyk z bobaskiem ląduje w rzece, gdzie - wzorem wielu innych opowieści - znajduje go prosty rybak. Można domyślać się, że późniejsze wydarzenia skoncentrują się na pokonaniu demonów i odzyskaniu tronu.

„Właściwa” historia rozpoczyna się więc, gdy nasz bohater - wychowany w wiosce Ishi - ma 16 lat. Do pomocy jest Camus - to lojalny przyjaciel i towarzysz, opisywano jako nieco niemiły, ale o dobrym sercu.

Dragon Quest 11 zmierza w przyszłym tygodniu na japońskie konsole PS4 i 3DS. Są też plany na odsłonę Nintendo Switch - w przyszłości. Nie wiemy jeszcze, kiedy gra ukaże się na Zachodzie.

Jak na cykl przystało, uwagę zwraca oprawa graficzna rodem z Dragon Ball. To nie przypadek - projektantem postaci jest sam Akira Toriyama, twórca cyklu ze Smoczymi Kulami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami