Mapa Vostok w kolejnych materiałach z Destiny 2

Powrót do lokacji z pierwszej części.

Serwis IGN opublikował kolejne materiały poświęcone Destiny 2. Nagrania pokazują między innymi przeznaczoną do zmagań między graczami mapę Vostok.

Osoby, które miały styczność z pierwszą częścią serii, mogą kojarzyć lokację, ponieważ jest odświeżoną wersją Felwinter Peak - obszaru z poprzedniej odsłony wprowadzonego w dodatku Rise of Iron.

01
Dawnblade sieje postrach mieczem

W oryginale poziom pełnił jednak inną rolę - był centrum społecznościowym, w którym uczestnicy zabawy spotykali innych graczy. W kontynuacji stanie się polem bitwy.

Twórcy jednocześnie podkreślają, że Vostok jest jedyną mapą z pierwowzoru, która pojawi się także w powstającym sequelu.

W jednym z materiałów zaprezentowano mecz rozegrany z perspektywy Dawnblade'a - nowej subklasy Warlocka. Postać, która zastąpi Sunsingera z pierwszej części, podczas walki skorzysta z miecza.

Jest też nagranie przedstawiające bohaterów powiązanych z Titanem - zmodyfikowanego Strikera oraz ujawnionego niedawno Sentinela.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Destiny 2 zadebiutuje 6 września na PS4 i Xbox One. Posiadacze PC na swoją wersję muszą poczekać do 24 października.

W planach są też testy produkcji. Na konsolach beta rozpocznie się 21 lipca (lub kilka dni wcześniej dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe), zaś na komputerach osobistych w sierpniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami