Rozszerzenie Call of the Tenebrae do polskiego Two Worlds 2 jest już dostępne na Steamie jako samodzielna produkcja, bez wymogu posiadania podstawowej wersji gry.

Obecna cena wynosi 13,49 euro (ok. 57 zł) - do 20 lipca trwa 10-procentowa przecena.

1
Tylko po co?

Dodatek zadebiutował pierwotnie w czerwcu, lecz wyłącznie jako DLC dla osób dysponujących podstawowym Two Worlds 2.

Wtedy kontrowersje wywołała nowa sekcja w menu głównym, pozwalająca zakupić szereg przedmiotów: księgi gwarantujące umiejętności, materiały, kryształy, karty i pieniądze, w cenie od 50 centów do 2 dolarów.

Po krytyce ze strony graczy, twórcy musieli tłumaczyć się z wprowadzenia transakcji cyfrowych do wydanej siedem lat temu produkcji.

W Call of the Tenebrae bohater wraca do świata Antaloor, będąc świadkiem brutalnego morderstwa. Okazuje się, że za zbrodnię odpowiada grupa szczuropodobnych istot o nazwie The Chosen, władających tajemniczą magią. Jak można się domyślać, przyjdzie nam rozszyfrować tajemnicę.

Co ważne, Two Worlds 2 otrzymuje jednocześnie odświeżoną oprawę i nowy silnik graficzny, będący również bazą dla powstającej równolegle, trzeciej odsłony serii.

Obecnie powstaje także drugie DLC, zatytułowane Shattered Embrace. To rozszerzenie zadebiutuje w czwartym kwartale obecnego roku.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały