Sporo gameplayu z trybu wieloosobowego Destiny 2

Cztery materiały wideo.

Serwis IGN opublikował cztery materiały wideo z trybu wieloosobowego Destiny 2, oferując spojrzenie na dopracowane klasy postaci, nową mapę oraz tryb Control.

Prezentowana lokacja - Endless Vale - jest podobno jedną z najmniejszych w grze, co powinno raczej pasować do zmniejszonych w drugiej odsłonie zmagań online, rozgrywanych teraz maksymalnie w drużynach „czterech na czterech”.

1
Nessus

Jednocześnie mapa prezentuje ogólne założenia stylistyczne planety Nessus, czyli jednej z trzech całkiem nowych miejscówek w Destiny 2, obok Tytana i Io.

Poszczególne filmy pozwalają także przyjrzeć się nowej klasie Titana - Sentinelowi. Ten dysponuje sporą tarczą, przypominając nieco Kapitana Amerykę. Może nią rzucać lub stosować jako broń do walki wręcz.

Jest też Voidwalker, nowa pod-klasa Warlocka. Podobnie jak w przypadku Sentinela, klasowa umiejętność pozwala wygenerować ochronną tarczę.

Do tego sporo zmian we wspomnianym trybie Control, polegającym na przejmowaniu określonych punktów na mapie. Co najważniejsze, umieszczenie większej liczby osób w strefie nie przyśpieszy już postępów, a obie drużyny zaczynają z kontrolą jednego miejscówki.

Aby zrównoważyć te modyfikacje, punktów nie trzeba już neutralizować przed rozpoczęciem przejmowania. Jeśli nasza drużyna posiada wszystkie strefy kontrolne, otrzymuje dodatkowe punkty za każde zabójstwo.

Destiny 2 ukaże się 8 września. Gra trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Nieco później tytuł zostanie wprowadzony także na PC - to o tyle ważne, że pierwsza część nie była dostępna na komputerach. Twórcy nie przygotowują wersji na PS3 i X360.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami