Mapy Premium w Battlefield 1 wkrótce dostępne bez Premium

Przez określony czas.

Battlefield 1 jeszcze w tym miesiącu udostępni wybrane mapy Premium także osobom, które nie wykupiły przepustki sezonowej - ale tylko przez określony czasy.

Wszystko to w ramach inicjatywy określanej jako Premium Trials. Start razem z debiutem lokacji Prise de Tahure, z nocną akcją na wzgórzach Butte-de-Tahure, z wioskami i okopami.

Nie podano konkretnej daty rozpoczęcia programu.

1
Mapa Prise de Tahure

Gracze bez przepustek Premium sprawdzą bez dodatkowych opłat nie tylko Prise de Tahure, ale także inne lokacje z dodatku Nie przejdą: Fort de Vaux, Wzgórza Verdun, Soissons oraz Przełamanie.

Premium Trials to wydarzenie specjalne, organizowane cyklicznie i trwające określony czas. Kolejna faza odbędzie się jeszcze przed targami Gamescom w sierpniu, a następna - we wrześniu.

Warto dodać, że Premium Trials nie należy mylić z aktywną cały czas inicjatywą Premium Friend, dzięki której posiadacze przepustki sezonowej mogą zapraszać znajomych do gry na mapach z rozszerzeń - nawet jeśli ci nie mają kont Premium.

Wszystko to w celu zatarcia podziału na graczy dysponującymi dodatkowymi mapami, oraz tymi ograniczonymi do tych podstawowych. Być może w przyszłości EA całkowicie zrezygnuje z takich limitów, wzorem Titanfall 2 czy Star Wars Battlefront 2.

Kolejne rozszerzenie do Battlefield 1 - W imię Cara - debiutuje we wrześniu. Następne - Niespokojne wody - pojawi się w grudniu, a w przyszłym roku otrzymamy jeszcze Apokalipsę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami