Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra akcji Ryse: Son of Rome dostępna za darmo na PC

Chociaż nie na Steamie.

Posiadacze PC mogą przez najbliższy miesiąc pobrać za darmo i zachować na zawsze Ryse: Son of Rome - grę akcji autorstwa studia Crytek.

Ofertę przygotował serwis GameSessions. Aby zdobyć tytuł, należy zalogować się na wcześniej założone konto, ściągnąć produkcję za pomocą specjalnej aplikacji, a następnie mieć ją włączoną przez co najmniej 5 minut.

Wizyta w antycznym Rzymie

Warto jednak pamiętać, że Ryse: Son of Rome nie jest przypisywane do biblioteki Steama, a do profilu we wspomnianym portalu. Poza tym produkcja nie zawiera trybu sieciowego - osoby chcące bawić się z innymi muszą kupić wersję z platformy Valve.

GameSession pozwala bezpłatnie sprawdzić szereg tytułów, które później można wypożyczyć lub nabyć po obniżonej cenie w formie kodu aktywowanego w najpopularniejszej usłudze dystrybucji cyfrowej.

Wraz z produkcją Cryteka serwis rozpoczął nową akcję, w ramach której zamierza udostępniać za darmo pełne wersje gier. Na razie nie wiadomo, jakie pozycje w przyszłości pojawią się w ofercie.

Zobacz na YouTube

Ryse: Son of Rome w listopadzie 2013 roku zadebiutowało na Xbox One, a jedenaście miesięcy później trafiło na PC. Akcję osadzono w starożytnym Rzymie.

Gracze wcielają się w Mariusa Titusa - centuriona pragnącego pomścić śmierć krewnych. Podczas zabawy stawia czoła wielu przeciwnikom, zaś walka sprowadza się przede wszystkim do wciskania klawiszy odpowiadających symbolom wyświetlanym na ekranie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ryse: Son of Rome

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze