Polski Serial Cleaner otrzyma etapy inspirowane kultowymi filmami

„Taksówkarz”, „Gwiezdne Wojny” i inne.

Przedstawiciele krakowskiego studia iFun4All ujawnili listę bonusowych poziomów, które trafią do niezależnej skradanki Serial Cleaner. To etapy inspirowane klasykami kina.

W sumie twórcy wprowadzą dziesięć specjalnych misji nawiązujących do filmów „Wejście smoka”, „Monthy Python i Święty Graal”, „Taksówkarz”, „Dwa muły dla siostry Sary”, „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Rocky Horror Picture Show, „Mechaniczna pomarańcza”, Gwiezdne Wojny”, „Obcy” i „Odgłosy”.

Deweloperzy opublikowali także nowy materiał wideo, w którym przybliżają podstawy rozgrywki, fabułę i inne informacje na temat gry.

W Serial Cleaner wcielamy się w rolę specjalisty od brudnej roboty, który „sprząta” miejsce zbrodni. Zadaniem jest przechwycenie dowodów oraz odzyskanie pozostawionych na miejscu ciał oraz ukrycie ich w bagażniku samochodu. Wszystko to w obecności policji.

Oczywiście cały czas musimy unikać wzroku stróżów prawa. Zasięg ich widzenia jest oznaczony kolorowym polem, na wzór rozwiązania z serii Commandos.

Serial Cleaner debiutuje 11 lipca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami