Nowy materiał o Sea of Thieves skupia się na sztormach

Burza na morzu.

Deweloperzy z Rare Studios opublikowali nowy materiał poświęcony grze Sea of Thieves. Opowiadają o systemie sztormów, pracach nad burzami i ich wpływem na rozgrywkę.

Sztorm w pirackiej produkcji angielskiego studia to nie tylko element wizualny, ale faktyczne fizyczne zjawisko atmosferyczne, obecne w konkretnym punkcie na mapie.

Gdy dostrzeżemy burzę na horyzoncie, będziemy mogli po prostu spróbować ją ominąć - choć często będzie się to wiązało z koniecznością poświęcenia dodatkowego czasu na podróż do celu.

Niecierpliwych czeka spore wyzwanie. Praca sternika będzie o wiele cięższa, choćby ze względu na zachowania statku na wielkich falach. Załoga będzie musiała dbać o to, by niższy pokład nie został zalany.

Zjawisko wygląda niezwykle efektownie i realistycznie. Twórcy korzystają z silnika Unreal i chwalą wykorzystywaną technologię za dużą elastyczność oraz potencjał.

Sea of Thieves to gra stawiająca przede wszystkim na kooperacyjną, sandboksową zabawę w piratów. Premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku, a tytuł trafi na Xbox One oraz PC z Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami