Cień Wojny pozwoli przenieść najgorszego wroga z Cienia Mordoru

Oraz poplecznika.

Warner Bros. opublikowało bezpłatną aktualizację gry Śródziemie: Cień Mordoru w wersji PC, PS4 i Xbox One. Łatka pozwala przenieść najsilniejszego oponenta do nadchodzącej kontynuacji - Śródziemie: Cień Wojny.

Patch wprowadza specjalną funkcję o nazwie Kuźnia Nemesis. Opcja automatycznie wykrywa przeciwnika o najwyższej randze, by później zaimportować nieprzyjaciela do sequela.

01
W Śródziemie: Cień Wojny powróci największy wróg graczy

To jednak nie wszystko, ponieważ poza najsilniejszym wrogiem do drugiej części przenoszony jest także najbardziej lojalny poplecznik. Dzięki temu Talion i Kelebrimbor otrzymają cenne wsparcie.

W związku z wydaniem łatki, do 9 lipca Śródziemie: Cień Mordoru dostępne jest za darmo na Steamie i Xbox One. Poza tym na wszystkich platformach docelowych (także na PS4) grę można kupić o 80 procent taniej.

Istotną częścią obu odsłon cyklu jest Nemesis - system, który w dynamiczny sposób rozwija wrogów. W momencie, gdy kierowana przez gracza postać przegra starcie z oponentem, zabójca bohatera awansuje w orczej hierarchii. Przeciwnicy mogą też walczyć między sobą o władzę.

W powstającym sequelu twórcy jednak znacząco rozbudowali mechanizm, który ma teraz wpływ na cały świat. Otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Elementem rozwijającym ideę Nemesis będą Zwolennicy, czyli osobnicy w jakiś sposób związani z Talionem. Przykładem jest ork, któremu bohater pomógł w pewnej sytuacji, by później w kluczowym momencie odwdzięczyć się przysługą.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 10 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami