Społecznościowa lokacja The Farm w nowym materiale z Destiny 2

Następca Tower.

Serwis IGN opublikował nowe nagranie poświęcone Destiny 2. W filmie przedstawiono The Farm - lokację, która w grze spełni funkcję swoistego centrum społecznościowego.

Mapa jest następcą znanego z pierwszej części Tower - głównej siedziby Strażników. Budowla ulegnie zniszczeniu w wyniku wydarzeń zaprezentowanych na początku kampanii fabularnej.

01
Wizyta na farmie

„Farma” posłuży za miejsce spotkań z innymi graczami. Na terenie mapy uzupełnimy również zapasy (w formie broni, pancerzy i innych elementów wyposażenia) u handlarzy, sprawdzimy pocztę oraz podejmiemy się realizacji określonych wyzwań.

Projektant narracji w Destiny 2 - Ryan Ebenger - podkreśla w udostępnionym materiale, że lokacja będzie się stale rozwijała. Wraz z postępami w rozgrywce pojawią więc nowi sprzedawcy oraz postacie.

Deweloper zaznacza przy tym, że plansza pomieści maksymalnie 26 osób. Na mapie znajdą się też proste mini-gry, które wykonamy z towarzyszami - na razie ujawniono piłkę nożną. Do tego poukrywane bonusy przyspieszające poruszanie się po obszarze i kurczaki.

Akcję produkcji osadzono po wydarzeniach z pierwszej części, choć nie jest bezpośrednią kontynuacją głównego wątku. To oznacza, że znajomość Destiny nie jest wcale wymagana, by cieszyć się nową historią i przygodą.

Fabuła dotyczy ataku sił Kombinatu na ostatni bastion ludzkości. Szturm doprowadził do wielu zniszczeń, w tym obróceniu w proch wspomnianej siedziby Strażników - Tower.

Destiny 2 ukaże się 6 września na PS4 i Xbox One. Posiadacze PC na swoją wersję muszą poczekać do 24 października.

W planach są też testy produkcji. Na konsolach beta rozpocznie się 21 lipca (lub kilka dni wcześniej dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe), zaś na komputerach osobistych w sierpniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami