Pierwsze ujęcia z nowej mapy w PlayerUnknown's Battlegrounds

W grze pojawią się rowery?

Główny projektant PlayerUnknown's Battlegrounds opublikował na Twitterze pierwsze screenshoty z nowej lokacji, nad którą pracują obecnie twórcy.

Gracze zwrócili uwagę na konkretny szczegół - rower wystający zza budynku na drugim obrazku. Dwukołowiec nie wygląda na zepsuty i nie wydaje się być po prostu częścią otoczenia. Prawdopodobnie oznacza to, że rowery będzie można wykorzystywać w trakcie zabawy.

Pustynna mapa wzorowana jest na terenach Arizony. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie wprowadzona do Battlegrounds. Zespół twórców zapowiedział też mapę w klimatach zimowych.

Obecnie w grze dostępna jest wyłącznie jedna lokacja - najbardziej typowa dla gier survivalowych, wzorowana na europejskich terenach wiejskich.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

PlayerUnknown's Battlegrounds to produkcja typu Battle Royale. Stu graczy skacze z samolotu transportowego i ląduje w wybranym miejscu na wielkiej mapie, by szukać broni i elementów wyposażenia, a następnie rywalizować z pozostałymi użytkownikami. Wygrywa ten, kto pozostanie przy życiu jako jedyny.

Gra jest dostępna na PC, ale trafi też na Xbox One. Deweloperzy rozważają opcję umożliwienia rozgrywki międzyplatformowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami