GTA Online świętuje amerykański Dzień Niepodległości

Nowy tryb, kolejne auto i inne.

W związku z odbywającym się 4 lipca amerykańskim Dniem Niepodległości, studio Rockstar przygotowało szereg atrakcji do GTA Online.

Najważniejszym elementem opublikowanej aktualizacji jest Poranny nalot - nowa opcja zabawy dostępna w trybie Adwersarza. Wariant przeznaczony jest dla dwóch drużyn składających się z maksymalnie sześciu osób.

01
GTA Online rozszerzono o nowy tryb rozgrywki - Poranny nalot

Najpierw gracze skaczą na spadochronach, by dotrzeć w środek obszaru prowadzonych walk. Następnie zadaniem jest zlokalizowanie ukrytego w paczce przekaźnika, który trzeba dostarczyć do strefy ewakuacyjnej.

W odnalezieniu przesyłki pomaga aplikacja Trackify. Problem w tym, że korzystając z programu jesteśmy wystawieni na atak przeciwników. Grając w nowym trybie do 10 lipca można zdobyć podwójną dawkę pieniędzy i punktów doświadczenia.

Jest też kolejne auto - Vagner. Wóz to „najnowszy eksperyment, który uciekł z laboratoriów R&D Dewbaucheee”. Pojazd opracowano z myślą o osiąganiu wysokich prędkości na drodze.

Powróciły także przedmioty z poprzednich edycji Dnia Niepodległości, w tym wyrzutnie fajerwerków, klasyczne stroje, motocykl Western Sovereign i monster truck Liberator. Wirtualne dobra można kupić ze zniżką w wysokości 25 procent, choć tylko do 10 lipca.

To jednak nie wszystko, ponieważ w tym roku asortyment poszerzono o amerykańskie oznaczenia dla wprowadzonego w dodatku Dozbrojenie mobilnego centrum operacyjnego oraz broni w wersji 2.

02
Nowy wóz - Vagner

Do tego dwa zestawy wyścigów premium i prób czasowych - pierwszy dostępny jest do 3 lipca, a drugi w dniach 4-10 lipca. Biorąc udział w zmaganiach gracze mogą zdobyć bonusowe punkty doświadczenia i sumy pieniędzy.

Poza tym zalogowanie się chociaż raz w okresie do 10 lipca nagradzane jest koszulką Rockstar Noise dla prowadzonej postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami