Tajemnicza misja ze statkiem kosmitów odkryta w GTA Online

Rozwiązano zagadkę góry Chiliad?

Wkrótce po premierze GTA 5, gracze odkryli tajemniczą rycinę w okolicach góry Mt. Chiliad. Przez lata oddana społeczność analizowała kolejne wskazówki, umieszczane w świecie gry przez Rockstar - w kolejnych aktualizacjach. Możliwe, że projekt dobiegł właśnie końca.

Lider grupy zajmującej się badaniem ukrytej ilustracji poinformował w serwisie Reddit, że udało się aktywować kluczową misję, obejmującą kradzież jaj kosmitów z miejsca katastrofy kosmicznego spodka.

Scenariusz wprowadzono w ostatnim rozszerzeniu do GTA Online - Dozbrojenie. Misja polega na wykradnięciu wspomnianego jaja, wystrzelaniu kosmitów oraz przewiezieniu go do bazy gracza.

Całość dokumentuje poniższy materiał wideo. Kluczowe ujęcia w okolicach 5:30:

Warto zauważyć, że „badacze” z grupy Chiliad Mystery nie wiedzą jeszcze, jak „oficjalnie” aktywować opisywaną misję. Udało się to dopiero po głębokiej modyfikacji skryptów gry i przestawieniu odpowiednich wartości.

Sporo graczy jest jednak rozczarowanych. Cztery lata pracy, badań i poszukiwań, by otrzymać jedną, krótką misję, i to tylko w GTA Online, nawet nie w kampanii fabularnej?

Użytkownik „SSj5_Tadden” - lider grupy - nie porzuca nadziei i dalszych starań. Według niego dodatek w postaci spodka i kosmitów może być tylko początkiem czegoś większego...

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami