Premiera polskiego horroru Observer przełożona na III kwartał roku

Cyberpunkowy Kraków.

Polski horror Observer ukaże się dopiero w III kwartale obecnego roku. Premiera odbędzie się więc w okresie od początku lipca do końca września, na PC, PS4 i Xbox One. Nie podano konkretnej daty.

Dotychczas wydanie gry planowano także na lato, ale jeszcze w pierwszej połowie roku - na co nie ma już czasu. Pierwotne plany zakładały debiut jeszcze w 2016 r.

Twórcy nie ujawnili przyczyn opóźnienia premiery. W komunikacie podano jedynie, że decyzję podjęto w porozumieniu z wydawcą gry, firmą Aspyr Media.

W powstającej produkcji deweloperzy przedstawią ponurą wizję Polski. Akcję osadzono w Krakowie pod koniec XXI wieku, kiedy to zdziesiątkowana przez wojnę i nanophage ludzkość jest zobojętniała na okrucieństwa świata.

Piątą Rzeczpospolitą Polską - jak nazwano kraj - rządzi korporacja Chiron. Władze kontrolują mieszkańców z pomocą observerów - elitarnej, neuronowej jednostki zajmującej się hakowaniem umysłów podejrzanych.

Gracze wcielą się w Daniela Lazarskiego - członka wspomnianej komórki policyjnej. Mężczyzna ruszy na poszukiwania zaginionego syna. Tropy zaprowadzą bohatera do niebezpiecznej części futurystycznego Krakowa.

Reklama

Powiązane materiały

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami