Premiera polskiego horroru Observer przełożona na III kwartał roku

Cyberpunkowy Kraków.

Polski horror Observer ukaże się dopiero w III kwartale obecnego roku. Premiera odbędzie się więc w okresie od początku lipca do końca września, na PC, PS4 i Xbox One. Nie podano konkretnej daty.

Dotychczas wydanie gry planowano także na lato, ale jeszcze w pierwszej połowie roku - na co nie ma już czasu. Pierwotne plany zakładały debiut jeszcze w 2016 r.

Twórcy nie ujawnili przyczyn opóźnienia premiery. W komunikacie podano jedynie, że decyzję podjęto w porozumieniu z wydawcą gry, firmą Aspyr Media.

W powstającej produkcji deweloperzy przedstawią ponurą wizję Polski. Akcję osadzono w Krakowie pod koniec XXI wieku, kiedy to zdziesiątkowana przez wojnę i nanophage ludzkość jest zobojętniała na okrucieństwa świata.

Piątą Rzeczpospolitą Polską - jak nazwano kraj - rządzi korporacja Chiron. Władze kontrolują mieszkańców z pomocą observerów - elitarnej, neuronowej jednostki zajmującej się hakowaniem umysłów podejrzanych.

Gracze wcielą się w Daniela Lazarskiego - członka wspomnianej komórki policyjnej. Mężczyzna ruszy na poszukiwania zaginionego syna. Tropy zaprowadzą bohatera do niebezpiecznej części futurystycznego Krakowa.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami