GTA Online - jak kupić biuro i zostać prezesem Organizacji

Jak kupić magazyn i handlować towarami.

Mówi się, że najlepiej jest być własnym szefem. Dodatek do GTA Online pod tytułem Szefowie i inni przestępcy oferuje taką możliwość, choć rozpoczęcie przygody nie będzie aż takie łatwe. Ten rodzaj biznesu gwarantuje jednak relatywnie największe zyski spośród wszystkich dostępnych opcji zarabiania w GTA Online. Można tu zdobywać całkiem niezłe kwoty grając również bez pomocy przyjaciół czy innych graczy w publicznych sesjach.

Na początku jednak skupimy się na wytłumaczeniu jak zostać prezesem. Pierwsze, co powinieneś zrobić, to wyciągnąć swój wirtualny telefon komórkowy. W sekcji reklam sponsorowanych powinieneś zobaczyć duży, zielony przycisk, który prowadzi na stronę internetową Dynasty 8 Executive.

Po wyświetleniu zielonego ekranu powitalnego klikamy na żółty przycisk „Wejdź na stronę”, a naszym oczom powinna ukazać się mapa biur z czterema żółtymi ikonami. Oznaczają one dostępne biura, w których możemy założyć przestępczą organizację pod przykrywką legalnej działalności. Ceny nieruchomości rozpoczynają się od miliona dolarów i są od siebie oddalone o zaledwie kilkaset metrów.

Które biuro kupić

To, o czym warto powiedzieć na początku to fakt, że nie warto przepłacać za najdroższe biura. Oczywiście, jeśli posiadasz olbrzymi zapas gotówki, możesz zaszaleć, niemniej jednak nie przełoży się to na większe zarobki. Poniżej możesz zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi biurami, dzięki którym możesz zostać prezesem organizacji.

prezes
Mapa wszystkich biur dostępnych w grze.
  1. Zachodni Maze Bank - cena: 1.000.000 dolarów.
  2. Centrum Biznesowe Arcadius - cena: 2.250.000 dolarów.
  3. Zachodni Lombank - cena: 3.100.000 dolarów.
  4. Maze Bank Tower - cena: 4.000.000 dolarów.

Ulepszenia biura

Po wyborze miejsca, w którym rozpoczniesz swoją działalność, będziesz mógł je także spersonalizować. Wiele z tych rzeczy to kwestie tylko i wyłącznie wizualne, które polecamy tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie masz pomysłu na to, co robić z gotówką. A raczej tak nie jest.

prezes2
Okno ulepszeń biura.

Wystrój - inny rodzaj mebli, stolików, biurka, kolorystyki i materiałów użytych do wykończenia wnętrza będzie kosztował cię od 415 tysięcy do miliona dolarów. Domyślny wystrój jest, na szczęście, w cenie zakupu.

Personel - w tym oknie możesz wybrać kto będzie twoim osobistym asystentem, witającym cię zaraz za drzwiami biura i przekazującym szczegóły dotyczące danego zlecenia. Możesz tu określić tylko płeć asystenta, który jest w cenie zakupu nieruchomości.

Nazwa organizacji - możesz tutaj określić nazwę twojej organizacji i domyślny kolor logotypu. Nie ma to najmniejszego wpływu na rozgrywkę, a wszystkie kolory są w cenie zakupu biura.

Schowek na broń - miejsce, w którym możesz zarządzać swoim ekwipunkiem. Taki dodatek kosztować cię będzie 520 tysięcy dolarów. Jest to spory wydatek i na pewno nie polecamy go na samym początku, gdy liczymy się z każdym groszem.

Sejf - nie musisz trzymać pieniędzy w banku i korzystać z bankomatów, jeśli zdecydujesz się na zaopatrzenie się w sejf w biurze. Wydatek rzędu 335 tysięcy dolarów jest absolutnie niepotrzebny.

Mieszkanie - jeśli praca jest całym twoim życiem i męczy cię każdorazowe dojeżdżanie do biura, możesz w nim zamieszkać. Dostosowanie nieruchomości do warunków mieszkalnych kosztować cię jednak będzie aż 795 tysięcy dolarów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami