Call of Duty: Modern Warfare Remastered do kupienia także osobno

Od wtorku na PS4.

Activision potwierdziło nieoficjalne doniesienia - koncern ogłosił, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered doczeka się samodzielnego wydania. Gra pojawi się 27 czerwca na PS4.

Cenę ustalono na 40 dolarów, a więc około 151 zł.

01
Odświeżone Call of Duty 4: Modern Warfare będzie można kupić osobno

Podkreślono, że na konsolę Sony produkcja zawita „w pierwszej kolejności”. To najprawdopodobniej oznacza, że na PC i Xbox One ukaże się w późniejszym terminie - być może z miesięcznym poślizgiem.

Obecnie grę zdobyć można poprzez kupno ubiegłorocznej odsłony cyklu - Infinite Warfare - w edycjach Legacy, Legacy Pro lub Digital Deluxe. Gracze wielokrotnie prosili o udostępnienie tytułu osobno.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest odświeżoną wersją klasyka z 2007 roku. Produkcja oferuje kampanię fabularną oraz 16 map do trybu sieciowego z podstawowej wydania.

Twórcy nowej edycji ze studia Raven Software znacząco udoskonalili oprawę graficzną względem oryginału. Zaimplementowali między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości, a także zmodyfikowali animacje.

Jednocześnie ujawniono, że wraz z debiutem samodzielnego wydania gry na PS4 w kilku odsłonach Call of Duty rozpocznie się sezonowe wydarzenie. Podczas trwającej pięć tygodni akcji o nazwie Days of Summer możemy liczyć na „szereg rozdawnictw”.

Nie zabraknie bonusowych punktów doświadczenia i nowych playlist. Do tego kolejne mapy, elementy wyposażenia oraz skórki dla broni. Więcej szczegółów Activision ujawni w najbliższy wtorek.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami