Nowe wydanie Farming Simulator 17 wprowadzi kolejną mapę

Oraz kombajn Bizon!

Farming Simulator 17 doczeka się kolejnego wydania. Platinum Edition ukaże się 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One, wprowadzając także nieco nowych treści.

Najważniejsze będzie rozszerzenie Platinum Expansion, oferujące całkiem nową mapę na terenie Ameryki Południowej, gdzie popularna seria jeszcze się nie pojawiała. Twórcy zapowiadają „autentyczne krajobrazy, unikatową roślinność, sieć kolejową i lokalne krowy”.

Jest kolejny gatunek upraw, czyli trzcina cukrowa. Do tego oczywiście odpowiedni sprzęt, a więc specjalnie przystosowany kombajn Case IH A8800 MR. Graczy z Polski bardziej ucieszy jednak, że w grze pojawi się także klasyczny Bizon.

1
Case IH A8800 MR
2
Przewiewna kabina

Farming Simulator 17 Platinum Edition trafi do dystrybucji jako nowe wydanie, a istniejący posiadacze gry będą mogli zakupić samo rozszerzenie Platinum Expansion.

Podobnie będzie w przypadku PS4 i Xbox One. Na konsolach dostępna jest także przepustka sezonowa, która upoważni do pobrania nowości bez dodatkowych opłat.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami