Assassin's Creed Origins bez anomalii czasowych w stylu Syndicate

Ale będą „egzotyczne momenty”.

Assassin's Creed Syndicate zaskoczyło część graczy rozbudowaną sekcją przenoszącą graczy do czasów I wojny światowej. Podobne anomalia czasowej nie znajdą się w Origins, ale twórcy szykują inne „egzotyczne momenty”.

- Nie, nie mamy anomalii czasowych czy konceptu polegającego na oglądaniu Egiptu w innej epoce - potwierdził dyrektor kreatywny Ashraf Ismail w rozmowie z Eurogamerem. - Mamy w grze kilka... egzotycznych momentów, o których powiemy później, ponieważ nie chcemy psuć zabawy. Chcemy, by gracze natknęli się na nie i byli zaskoczeni.

1
Tajemniczy wąż z trailera E3

Deweloper nie chce więc podać szczegółów, lecz pewne wskazówki oferował sam trailer z targów E3. Na końcu materiału wideo pojawiał się ogromny wąż.

- Tak, był tam... [Śmiech]. Widziałem fanów pytających o to, czy stawiamy na elementy fantastyczne i powiem tylko tyle, że chcieliśmy zabawić się z mistycyzmem, religią, bóstwami o głowach zwierząt.... To był sposób na autentyczne zaprezentowanie z dzisiejszej perspektywy, czego można oczekiwać po starożytnym Egipcie.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Czy to sekwencja we śnie?

- Nie chcę zdradzić, co to jest, ale gdy doświadczymy tego samemu, na pewno przyznamy, że ma to sens.

Twórcy nie zrywają także z przeszłością cyklu, lecz kontynuują wątki rozpoczęte w poprzednich odsłonach, te związane z Juno i akcją w czasach współczesnych, ale także z samym Bractwem Asasynów.

- Opowiadamy historię początków Bractwa znanego z AC1. Symbole, rytuały, ucinany palec, struktura mentor-uczeń, znak orła. Jak do tego wszystkiego doszło, jaką drogę przebył Bayek, by założyć Bractwo - mówi Ismail.

- Zachowaliśmy punkty obserwacyjne, nawet jeśli nie działają tak, jak w przeszłości. Nie odsłaniają już mapy. Na mapie widzimy znaki zapytania z zadaniami, ale musimy eksplorować. I tak, opowiadamy historię ucinania palca.

Assassin's Creed Origins debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami