Arkadiusz Jakubik wcieli się w jedną z postaci w horrorze Observer

Aktor jako dozorca kamienicy.

Techland poinformował, że w polskiej wersji horroru Observer usłyszymy między innymi popularnego Arkadiusza Jakubika, znanego z filmów „Dom zły”, „Jesteś Bogiem” czy „Drogówka”.

- Szok, totalny szok. Wkroczyłem do świata, który do tej pory był dla mnie światem niedostępnym. Tu jest wszystko zupełnie inne od tego, co do tej pory widziałem - komentuje sam zainteresowany, który już wcześniej zajmował się dubbingiem, ale nigdy w grach.

1
Cyfrowe ptaki

Za prace nad ambitnym Observer odpowiada studio Bloober Team, twórcy udanego Layers of Fear. Techland zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej, tylko na PC.

Jakubik wciela się w Janusa - dozorcę kamienicy, w której toczy się akcja gry. Posiadający wiele wszczepów weteran Wielkiej Wojny jest pierwszą postacią, na którą natknie się główny bohater - Daniel Lazarski.

Janus boryka się z szarą codziennością. Jest schorowany, pomimo wojennych zasług nie otrzymuje od państwa pomocy i stanowi gorzkie odbicie problemów trapiących ludzkość w przyszłości.

Observer to cyberpunkowy horror, rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów, zwanych Observerami. Elitarna, finansowana przez korporacje jednostka zdolna jest do hackowania i przejmowania umysłów przestępców.

Początkiem śledztwa, które poprowadzi Lazarskiego do wspomnianej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna.

Premiera latem, na PC, PS4 i Xbox One. Nie znamy konkretnej daty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami