Arkadiusz Jakubik wcieli się w jedną z postaci w horrorze Observer

Aktor jako dozorca kamienicy.

Techland poinformował, że w polskiej wersji horroru Observer usłyszymy między innymi popularnego Arkadiusza Jakubika, znanego z filmów „Dom zły”, „Jesteś Bogiem” czy „Drogówka”.

- Szok, totalny szok. Wkroczyłem do świata, który do tej pory był dla mnie światem niedostępnym. Tu jest wszystko zupełnie inne od tego, co do tej pory widziałem - komentuje sam zainteresowany, który już wcześniej zajmował się dubbingiem, ale nigdy w grach.

1
Cyfrowe ptaki

Za prace nad ambitnym Observer odpowiada studio Bloober Team, twórcy udanego Layers of Fear. Techland zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej, tylko na PC.

Jakubik wciela się w Janusa - dozorcę kamienicy, w której toczy się akcja gry. Posiadający wiele wszczepów weteran Wielkiej Wojny jest pierwszą postacią, na którą natknie się główny bohater - Daniel Lazarski.

Janus boryka się z szarą codziennością. Jest schorowany, pomimo wojennych zasług nie otrzymuje od państwa pomocy i stanowi gorzkie odbicie problemów trapiących ludzkość w przyszłości.

Observer to cyberpunkowy horror, rozgrywający się w Krakowie w 2084 roku. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów, zwanych Observerami. Elitarna, finansowana przez korporacje jednostka zdolna jest do hackowania i przejmowania umysłów przestępców.

Początkiem śledztwa, które poprowadzi Lazarskiego do wspomnianej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna.

Premiera latem, na PC, PS4 i Xbox One. Nie znamy konkretnej daty.

Reklama

Powiązane materiały

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami