Nekromanta w Diablo 3 od 27 czerwca

Za 15 euro.

Przedstawiciele Blizzard Entertainment poinformowali dziś, że Pakiet Nekromantów trafi do Diablo 3 na PC, PS4 i Xbox One już za tydzień, 27 czerwca.

W rozszerzeniu - poza „nową” klasą - znajdą się: zwierzak, para ozdobnych skrzydeł, sztandar, symbol i akcent inspirowany nekromantami, ramka portretu, proporzec, dwa dodatkowe miejsca na postacie i dwie dodatkowe zakładki w skrytce.

Całość wyceniono na 14,99 euro. W przeliczeniu to ok. 65 zł. Na konsolach możliwy będzie także zakup Diablo 3: Eternal Collection, czyli pakietu z podstawową grą, dodatkiem oraz DLC z nekromantą. Koszt tego zestawu to ok. 170 zł.

Pod względem rozgrywki mroczny mag przypomina odpowiednik z poprzedniej odsłony serii. Może przyzywać szkielety czy tworzyć golema, rzucać kościaną włócznią i sprawiać, że zwłoki na polu bitwy eksplodują.

Spis wszystkich umiejętności Nekromanty znajdziecie na oficjalnej stronie.

Aktualizacja towarzysząca Nekromancie wprowadzi szereg poprawek oraz pewne nowe elementy zawartości - między innymi Wrzosowiska i Świątynię Pierworodnych na mapie drugiego aktu w trybie przygodowym.

Diablo 3 - z rozszerzeniem Reaper of Souls - jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Podstawowa wersja gry zadebiutowała w 2012 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami