Bijatyka Killer Instinct zmierza na platformę Steam

Zadziała nie tylko na Windows 10?

Twórcy Killer Instinct ogłosili, że bijatyka w wersji PC jeszcze w tym roku zadebiutuje w usłudze Steam. Dokładnej daty premiery jednak nie podano.

Informację ujawnił podczas tegorocznej edycji CEO Fighting Championsip organizator wydarzenia - Alex Jebailey (dzięki, DualShockers).

01
Killer Instinct wzbogaci się o nowego wojownika - Eagle

Szczegółów na temat edycji przygotowywanej z myślą o platformie Steam nie zdradzono. Można jednak spodziewać się tradycyjnego zestawu funkcji, w tym przechowywania zapisów rozgrywki na serwerach „w chmurze”.

Niewykluczone, że pojawi się możliwość uruchomienia gry nie tylko na Windows 10, ale i starszych systemach operacyjnych Microsoftu. Zabraknie jednak zapewne opcji wspólnej zabawy z posiadaczami Xbox One.

Decyzja o udostępnieniu produkcji na platformie firmy Valve może być zaskoczeniem. Wydawcą i właścicielem praw do Killer Instinct jest koncern z Redmond, który stawia na rozwój własnego sklepu cyfrowego.

Za powstanie produkcji odpowiada Double Helix Games. Po wykupieniu zespołu przez Amazon, pieczę nad dalszym rozwojem projektu przejęli deweloperzy ze studia Iron Galaxy.

Bijatyka dostępna jest za darmo, oferując wszystkie tryby rozgrywki, ale tylko jedną postać, która zmienia się cyklicznie. Za 170 zł można jednak nabyć edycję Definitive, zawierającą 26 wojowników z trzech „sezonów” gry.

Natomiast jeszcze w tym miesiącu w produkcji powinien pojawić się Eagle - kolejny dodatkowy bohater. Mężczyzna jest Indianinem oraz młodszym bratem Thundera.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami