Destiny 2 - zawartość „na wyłączność” dla PS4 trafi na PC i Xbox One

Ale dopiero w przyszłym roku.

Podobnie jak w przypadku pierwszej części serii, zawartość Destiny 2 przygotowywana „na wyłączność” dla PS4 trafi z opóźnieniem także na pozostałe platformy sprzętowe, czyli PC i Xbox One.

Przypomnijmy: przez pewien okres tylko posiadacze konsol Sony będą mogli wziąć udział misji Lake of Shadows. To zadanie typu Strike, gdzie celem będzie powstrzymanie Czerwonego Legionu przed zbudowaniem mostu w czasie. Brzmi ambitnie.

Do tego kolejna mapa do trybu sieciowej rywalizacji - Retribution - oraz egzotyczny karabin snajperski Borealis ze zmiennymi obrażeniami żywiołów, trzy zestawy pancerza i unikatowa skórka na statek kosmiczny gracza.

Zestaw opisuje poniższy trailer:

Reżyser nowej produkcji Bungie - Luke Smith - potwierdził na Twitterze, że wszystkie te elementy ostatecznie trafią na PC i Xbox One, w przyszłym roku. Nie podał konkretnego terminu.

Podobnie było z pierwszym Destiny. W przypadku tego tytułu posiadacze sprzętu Microsoftu musieli czekać na bonusy z PS4 niemal dokładnie rok i można zakładać, że w przypadku sequelu okres wyłączności także wyniesie około dwunastu miesięcy.

Destiny 2 debiutuje 6 września na PS4 i Xbox One oraz 24 października na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami