Dying Light otrzyma jeszcze 10 darmowych dodatków

Na przestrzeni 12 miesięcy.

Techland nie pokazał na E3 jednego z dwóch rozwijanych obecnie, dużych projektów, lecz dowiedzieliśmy się, że Dying Light z 2015 roku doczeka się jeszcze 10 darmowych dodatków.

Rozszerzenia będą wydawane na przestrzeni nadchodzących 12 miesięcy, na wszystkich platformach docelowych: PC, PS4 i Xbox One.

1
Zabij dźwig

„Nie ma dnia żebyśmy nie dostawali próśb o nowe bronie, kostiumy czy zadania. Wobec takiego entuzjazmu i zaangażowania nie możemy przejść obojętnie” - zapewnia Paweł Marchewka, dyrektor generalny Techlandu.

Menedżer zapowiada, że „gracze mogą spodziewać się wymagających przeciwników, nowych mechanik rozgrywki, kolejnych tajemnic Harran i eksploracji wcześniej niewidzianych obszarów”.

W ramach darmowych DLC otrzymamy więc nowe lokacje, zadania fabularne, systemy rozgrywki, bronie czy przeciwników - czytamy w komunikacie prasowym.

Równolegle gra doczeka się usprawnień w mechanice i balansie, a wydarzenia społecznościowe będą pojawiały się częściej - nawet cztery na kwartał.

Techland zapewnia, że szykuje także platformę dla społeczności, w ramach której fani będą mieli wpływ na rodzaj tworzonej zawartości będzie tworzony.

Pierwszy z planowanych dodatków - nazwany Content Drop #0 - zadebiutuje za darmo w ciągu najbliższych tygodni i będzie skupiał się na nowych przeciwnikach.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami