Wyzwalanie miasteczka we fragmencie rozgrywki z Far Cry 5

W towarzystwie Nicka.

Do sieci trafił nowy materiał prezentujący rozgrywkę w Far Cry 5. Nagranie przedstawia rozszerzoną i nieco zmienioną wersję gameplayu pokazywanego na poniedziałkowej konferencji Ubisoftu.

Zadaniem gracza jest więc wyzwolenie opanowanego przez członków sekty miasteczka Fall's End. Postaci nie towarzyszy tym razem snajperka Grace Armstrong czy atakujący wrogów piesek.

01
Nie mogło się obejść bez snajperki

Podopieczny korzysta jedynie z pomocy Nicka Rye - najemnika będącego doświadczonym pilotem. Przeciwników atakuje ostrzałem z samolotu.

Kolejna różnica dotyczy sposobu rozegrania zadania. Bohater nie schodzi od razu na ulicę wypełnioną nieprzyjaciółmi, a wspina się na wieżę ciśnień, skąd eliminuje oponentów z karabinu snajperskiego.

Następnie zjeżdża po linie w pobliże kościoła. W pewnym momencie wchodzi także do samej świątyni. Wszystko oczywiście podczas wymiany ognia z szeregiem przeciwników. Starcie kończy się wyzwoleniem Fall's End.

Akcję gry osadzono w fikcyjnym hrabstwie Hope County w stanie Montana. Wcielimy się w początkującego szeryfa, który przybywa na miejsce z zadaniem aresztowania Josepha Seeda - przywódcę niebezpiecznej sekty religijnej zwanej Bramą Edenu.

Twórcy obiecują, że produkcja zaoferuje swobodę w kolejności wykonywania poszczególnych misji, podkreślają także, że wirtualny świat zareaguje na podejmowane przez graczy działania. Nie zabraknie też trybu kooperacji dla dwóch osób i edytora map.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego przyszłego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami