Tyranny otrzyma dziś dużą łatkę

W planach na ten rok jest jeszcze DLC - Bastard's Wound.

Tyranny - izometryczna gra RPG w klasycznym stylu - jeszcze w tym roku doczeka się DLC zatytułowanego Bastard's Wound. Dodatek przeniesienie akcję do regionu o tej samej nazwie.

Już dzisiaj produkcja studia Obsidian wzbogaci się za to o sporych rozmiarów aktualizację, wprowadzającą między innymi tryb Nowej Gry Plus, a także szereg mniejszych i większych zmian w walce i innych systemach rozgrywki.

Deweloperzy modyfikują między innymi mechanikę uczenia się kolejnych talentów, balansują poziom trudności potyczek i wprowadzają możliwość przyznania zgromadzonych punktów umiejętności raz jeszcze, czyli popularny respec - dla postaci głównej i towarzyszów.

Nowa Gra Plus pozwala rozpocząć kampanię z zachowaniem statystyk, bogactwa, czarów i innych elementów zgromadzonych w poprzednim podejściu do opowieści w Tyranny.

Obok łatki jeszcze dzisiaj pojawi się także pakiet wydarzeń specjalnych za 7 euro (ok. 30 zł), określany jako Tales from the Tiers. Mowa o atrakcjach czekających na graczy podczas podróżowania z miejsca na miejsce na mapie świata. Spotkamy rebeliantów, zamachowców, kupców czy osoby potrzebujące pomocy.

Jeśli mowa o Bastard's Wound, to twórcy w rozmowie z serwisem Polygon obiecują „nowe zadania i ludzi do zamordowania, zdradzenia lub zaprzyjaźnienia”. Poza zaprowadzeniem porządku Kyrosa w nowym zakątku Terratusa, poznamy także detale na temat przeszłości naszych towarzyszy.

Akcja skoncentruje się w okolicach ukrytego obozowiska uchodźców i ponownie nie zabraknie trudnych wyborów moralnych do podjęcia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami