Krótki gameplay z Destiny 2 na PC

AKTUALIZACJA: Dłuższa porcja rozgrywki.

Aktualizacja: (14.06.2017): W sieci pojawiły się kolejne materiały z Destiny 2 w wersji PC. Pomimo opóźnienia tej odsłony o prawie dwa miesiące względem konsol, wygląda na to, że Bungie promuje tytuł na E3 właśnie na komputerach osobistych, jako jedynych zdolnych do wyświetlenia produkcji w więcej niż 30 klatkach na sekundę.

***

Oryginalna wiadomość (13.06.2017): Destiny 2 ukaże się na PC ze sporym opóźnieniem względem konsol PS4 i Xbox One, lecz produkcja Bungie już teraz prezentuje się bardzo dobrze na komputerach osobistych.

Potwierdza to najnowszy materiał wideo od Nvidii, obejmujący spojrzenie na wersję PC w rozdzielczości 4K. Oglądamy jedną z pierwszych misji, z atakiem Kombinatu na Wędrowca.

1
Warhammer?

Wszystko to w 60 klatkach na sekundę, której to płynności - jak dowiedzieliśmy się na E3 - nie zapewni nawet konsola Xbox One X, dysponująca mocą 6 teraflopów.

Zobacz także: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Nvidia nie podaje szczegółów, lecz można zakładać, że do uruchomienia Destiny 2 w płynnym 4K60 potrzebny będzie bardzo mocny sprzęt - klasy GTX 1080, jeśli nie Titan.

Sama rozgrywka w drugiej odsłonie serii przypomina to, co znamy z pierwowzoru - dynamiczne strzelanie w krótkich dawkach, przeróżne bronie i gęste efekty przezroczystości.

Akcja Destiny 2 jest osadzona po wydarzeniach z pierwszej części, choć nie jest bezpośrednią kontynuacją głównego wątku - tak więc znajomość Destiny nie jest wcale wymagana, by cieszyć się nową historią i przygodą.

Premiera wersji PC dopiero 24 października - prawie dwa miesiące po premierze na konsolach PS4 i Xbox One, którą przełożono z 8 na 6 września.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami