Destiny 2 trafi na PC dopiero 24 października

Beta w lipcu.

Destiny 2 w wersji PC zadebiutuje 24 października - prawie dwa miesiące po premierze na konsolach PS4 i Xbox One, którą przełożono z 8 na 6 września.

Activision poinformowało także, że zamknięte testy beta - dla graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe - rozpoczną się 18 lipca na PS4, a dzień później na Xbox One.

Od 21 lipca beta dostępna będzie dla wszystkich posiadaczy konsol, już bez wymogu pre-orderu. Testy wersji PC zaplanowano na sierpień.

Opublikowano także nowy trailer strzelanki. Materiał skupia się na postaci dowódcy sił Kombinatu, który pragnie posiąść moc tajemniczego Wędrowca.

Ujawniono też szczegóły na temat zawartości, która w pierwszej kolejności dostępna będzie na konsoli Sony - to mapa do trybu multiplayer, misja Strike, a także karabin snajperski i zestawy pancerza.

Akcja Destiny 2 jest osadzona po wydarzeniach z pierwszej części, choć nie jest bezpośrednią kontynuacją głównego wątku - tak więc znajomość Destiny nie jest wcale wymagana, by cieszyć się nową historią i przygodą.

Opowieść związana jest z atakiem sił Kombinatu na ostatni bastion ludzkości, czyli ostatnie miasto na Ziemi i znajdującą się w nim Wieżę - siedzibę Strażników.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami