Zwiastun Śródziemie: Cień Wojny przedstawia elfią zabójczynię

Ostrze Galadrieli.

Na PC Gaming Show nie zabrakło Śródziemie: Cień Wojny. Podczas konferencji twórcy gry pokazali nowy zwiastun tytułu.

Materiał przedstawia fragment rozmowy pomiędzy Talionem a kobietą przedstawiającą się, jako „ostrze Galadrieli”. Kelebrimbor twierdzi, że jest zabójczynią na usługach elfiej władczyni.

01
Pani Ostrze Galadrieli

W zaprezentowanej scenie tajemnicza nieznajoma poznaje sekret bohaterów. Z dialogu wynika, że zabiła gondorskiego strażnika, odkrywając jednocześnie, że po śmierci zostaje wskrzeszony.

Wojowniczka została wysłana do Mordoru celem „zlikwidowania Nazguli i każdego opanowanego przez Pierścień Władzy”. Nic więc dziwnego, że drogi zabójczyni zetknęły się z Talionem.

Warto zaznaczyć, że jeden z planowanych przez Warner Bros. i studio Monolith Productions dodatków DLC - o wymownej nazwie „Ostrze Galadrieli” - poświęcone będzie wspomnianej kobiecie. W rozszerzeniu pokierujemy poczynaniami elfki.

W grze powróci znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Elementem rozwijającym ideę Nemezis będą Zwolennicy, czyli różne postacie, które będą w jakiś sposób związane z Talionem - może to być na przykład ork, któremu bohater pomógł w pewnej sytuacji, a postać ta później odwdzięcza przysługę w kluczowej sytuacji.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 10 października 2017 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też oczywiście dostępne - z odpowiednimi ulepszeniami grafiki - na PS4 Pro i Xbox One X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami