Wiedźmin 3 wykorzysta możliwości Xbox One X dzięki aktualizacji

Podobnie na PS4 Pro.

Wczoraj wieczorem Microsoft niespodziewanie pokazał na swojej konferencji okładkę Wiedźmina 3 jako jednego z tytułów wspierających wyższe moce obliczeniowe Xbox One X. Polski tytuł doczeka się aktualizacji, która pozwoli wykorzystać możliwości konsoli.

Część graczy spekulowało, że to wyłącznie pomyłka, ponieważ CD Projekt dotychczas nie zdecydował się na podobny krok w przypadku PS4 Pro, które także dysponuje zaktualizowanymi podzespołami w porównaniu do standardowego PlayStation 4.

- To nie przypadek, pracujemy nad łatką, ale to na razie wszystko co mogę powiedzieć - potwierdził teraz Michał Platkow-Gilewski, Head of Global Communication w CDP Red, w odpowiedzi na pytanie Eurogamer.pl.

1
Wiedźmin 3 wśród aktualizowanych tytułów

Nie liczymy na uzyskanie natywnej rozdzielczości 4K w grze z oprawą graficzną klasy Wiedźmina 3, lecz twórcy na pewno mają pole do poprawek na sprzęcie Microsoftu - wersja Xbox One operuje przecież w 900p i w 30 klatkach na sekundę.

Zobacz: Xbox One X - wszystko o nowej konsoli

Podobną aktualizację otrzymają także posiadacze PS4 Pro.

Jeśli o wykorzystaniu możliwości nowego urządzenia mowa, to wczoraj wieczorem potwierdzono także szereg innych pozycji, które otrzymają stosowne łatki: Gears of War 4, Killer Instinct, Minecraft, Forza Horizon 3, Halo Wars 2, Final Fantasy 15, Resident Evil 7, Dishonored 2, Skyrim i inne.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami