Przygotowania do szturmu w nowym gameplayu ze Śródziemie: Cień Wojny

Wygadane orki.

Na wczorajszej konferencji Microsoftu pojawił się przedstawiciel studia Monolith Productions. Zaprezentował kolejny fragment rozgrywki z gry akcji Śródziemie: Cień Mordoru.

W przedstawionym materiale Talion wraz z Kelebrimborem przygotowują się do szturmu jednej z fortec. W tym celu muszą zrekrutować armię, którą wykorzystają do ataku.

01
Podpieczone orki

Bohaterowie postanawiają przeciągnąć na swoją stronę dwóch orczych dowódców. Pierwszym jest potężny Bruz the Chopper, z którym podopieczni toczą pojedynek na arenie.

Kolejnym jest mniejszy, ale równie niebezpieczny Pushkrimp the Machine. Jegomość specjalizuje się w obsłudze maszyn oblężniczych, więc z pewnością przyda się podczas oblężenia.

Orkowie, z którymi zmierzyli się Talion i Kelebrimbor mają nietypową cechę - lubią mówić. Podczas starć wygłaszają dosyć długie monologi, w których nie brakuje oczywiście gróźb.

W grze powróci znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Elementem rozwijającym ideę Nemezis będą Zwolennicy, czyli różne postacie, które będą w jakiś sposób związane z Talionem - może to być na przykład ork, któremu bohater pomógł w pewnej sytuacji, a postać ta później odwdzięcza przysługę w kluczowej sytuacji.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 10 października 2017 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też oczywiście dostępne - z odpowiednimi ulepszeniami grafiki - na PS4 Pro i Xbox One X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami