Trailer i gameplay z Assassin's Creed Origins

Premiera 27 października, zgodnie z przewidywaniami.

Assassin's Creed Origins ukaże się 27 października na PC, PS4 i Xbox One oraz Xbox One X. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, akcja osadzona jest w starożytnym Egipcie. Bohaterem jest niejaki Bayek.

Twórcy dodali wiele aspektów znanych z gier RPG, zupełnie na nowo podchodząc do mechaniki rozgrywki, dzięki czemu oferowane wrażenia z zabawy mają być zupełnie świeże. Jest więcej umiejętności czy też rozbudowany ekwipunek ze statystykami.

Zaprezentowano również fragment rozgrywki z lokacji Siwa, czyli miejsca, skąd pochodzi główny bohater gry. W filmie prezentującym rozgrywkę pokazano także sposób na oznaczanie przeciwnika poprzez sterowanie oswojonym, drapieżnym ptakiem.

Po krótkiej przejażdżce konno bohater gry wspina się na mury zamkniętej lokacji, atakując nieprzyjaciół z zaskoczenia i pozostając niezauważonym. Głównym celem podczas zaprezentowanej misji jest zabicie niejakiego Medunamuna.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Krótka prezentacja pokazała również nowy system ekwipunku - w tym aspekcie możemy spodziewać się różnych usprawnień, o których powiedziano na początku zapowiedzi Assassin's Creed Origins.

Duże zmiany dotknęły mechaniki walki, gdzie zrezygnowano z prostego ripostowania na rzecz nieco bardziej płynnej wymiany ciosów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami