Modyfikowanie aut w materiale z Need for Speed Payback

Zmiana karoserii i nie tylko.

Po wczorajszej konferencji Electronic Arts, koncern nie zakończył internetowej transmisji, prezentując dodatkowe materiały ze swoich gier. Jedną z pokazanych było Need for Speed Payback.

Twórcy produkcji ze studia Ghost Games przedstawili jeden z istotniejszych elementów tytułu, czyli modyfikowanie aut. Z nagrania wynika, że otrzymamy szeroki wachlarz opcji.

01
W Need for Speed Payback gracze zabawią się w mechanika

Zmienimy różne części samochodów - maskę, zderzaki, koła czy lampy. Do tego oczywiście możliwość wybrania koloru karoserii.

Pojazdy przekształcimy też w tak zwane super wozy, montując konstrukcję przeznaczoną do określonego rodzaju zmagań. Dzięki temu auto dostosujemy między innymi do zwykłych wyścigów, zawodów typu drag i drift czy jazdy po bezdrożach.

Jednocześnie zaprezentowano rozszerzoną wersję fragmentu rozgrywki, pokazywanego wczoraj na głównej scenie. Ogólny przebieg misji jest taki sam, tyle że wykonanie zadania trwa nieco dłużej.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley, czyli fikcyjnym odpowiedniku Las Vegas. Gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią - niebezpiecznym kartelem kontrolującym miejskie kasyna, przestępców i policjantów.

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Abonenci EA Access oraz Origin Access będą mogli sprawdzić tytuł przez 10 godzin od 2 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami