Pierwszy gameplay z Need for Speed Payback

W pogoni za ciężarówką.

Podczas EA Play przedstawiciele Electronic Arts i studia Ghost Games zaprezentowali pierwszy fragment rozgrywki z wyścigowego Need for Speed Payback.

Materiał stanowi fragment jednej misji, najpewniej z głównego wątku fabularnego. Zadaniem gracza jest dogonienie ciężarówki ze sportowym autem, a następnie kradzież pojazdu z naczepy.

Oczywiście nie wszystko idzie po myśli bohaterów i błyskawicznie pojawiają się problemy, w postaci eskorty do wyeliminowanie. Dzięki temu możemy przyjrzeć się efektownym wypadkom, kraksom i eksplozjom.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley, czyli fikcyjnej wersji Las Vegas. Gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią, niebezpiecznym kartelem kontrolującym miejskie kasyna, przestępców i policjantów.

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Abonenci EA Access oraz Origin Access będą mogli sprawdzić tytuł przez 10 godzin już od 2 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami