A Way Out - nowa gra twórców Brothers: A Tale of Two Sons

Koncentracja na kooperacji.

Główny scenarzysta i projektant gry Brothers: A Tale of Two Sons - Josef Fares - jest odpowiedzialny za grę A Way Out. To produkcja oparta na kooperacji dwóch graczy, którzy próbują wydostać się z więzienia.

A Way Out będzie debiutem szwedzkiego studia Hazelight, które jest prowadzone przez wspomnianego Faresa. Gra została zapowiedziana na konferencji EA Play.

Co ciekawe, rozgrywka będzie dostępna tylko w trybie dwuosobowej kooperacji. Także przez internet, choć twórcy wyraźnie sugerują inne rozwiązanie - tryb podzielonego ekranu na jednym wyświetlaczu.

Charakter rozgrywki ma przypominać nieco serię Hitman, gdzie wiele z zachowań ma mieć wpływ na ogólny obraz otoczenia. Przykładowo, gdy jeden z bohaterów zostanie stłamszony przez więziennego strażnika, drugi może odpowiednio na to zareagować, odwracając tym samym uwagę zainteresowanych osób.

Josef Fares, zapowiadając grę, sprawiał wrażenie wyraźnie poruszonego twierdząc, że A Way Out „skopie tyłki”. Premiera na początku 2018 roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami