Dota 2 z pierwszą kooperacyjną kampanią fabularną

W ramach The International 2017.

Po pozyskaniu ponad 14 milionów dolarów, Valve wydało najbardziej intrygujący element Przepustki Bitewnej turnieju The International 2017 - pierwszy rozdział kooperacyjnej kampanii fabularnej.

„W I akcie uśpione zło wybudza się z głębin Mrocznej Rafy. Tylko tajemnicze Konklawe Morza gotowe jest mu stawić czoła. Czy odpowiesz na wezwanie, by zatrzymać te nikczemne siły?” - czytamy w opisie.

Pierwszy rozdział nosi tytuł Piasku Losu. Jest jeszcze drugi - Skarbiec w głębinach - szykowany na lipiec.

Kampania nie jest dostępna za darmo. Wspomniana Przepustka Bitewna The International 2017 kosztuje minimum 10 dolarów (ok. 38 zł), lecz zapewnia dostęp także do wielu innych treści, dodatków i bonusów.

1
Siltbreaker wygląda przyjaźnie

Głównym przeciwnikiem jest niejaki Siltbreaker, budzący się w Mrocznej Rafie. Do pomocy przyzywa Rhyzika, na którego maksymalnie czterech graczy zapoluje w toku opowieści.

„Wyruszcie do różnorodnych miejsc pełnych odrażających potworów, zmyślnych pułapek i innych śmiertelnych niebezpieczeństw” - zachęca Valve.

Do tego Artefakty gwarantujące specjalne moce oraz spore rozszerzenie uniwersum, ponieważ Siltbreaker i jego kompani to całkowita nowość w tym świecie fantasy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami