Nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny koncentruje się na fabule

Talion i Kelebrimbor w akcji.

Pomimo niedawnego opóźnienia premiery do października, Warner Bros. kontynuuje promowanie gry akcji Śródziemie: Cień Wojny. Nowy zwiastun koncentruje się na fabule produkcji.

Do akcji wraca znany z poprzedniej odsłony duet Talion i Kelebrimbor. Ten pierwszy najwidoczniej poradził sobie z utratą rodziny i - jak deklarował już w zakończeniu pierwszej części - postanawia na dobre rozprawić się z Sauronem i wykuć nowy Pierścień Władzy.

W tym celu ponownie łączy się z Kelebrimborem, który po pokonaniu Czarnej Dłoni był już jedną nogą w Valinorze, lecz postanowił jeszcze raz pomóc człowiekowi, którego wcześniej wykorzystał do własnych celów.

Tematem przewodnim produkcji nadal wydaje się być poświęcenie. Talion po śmierci rodziny buduje własną armię orków, a - jak pokazuje trailer - wchodzi też w konszachty z Szelobą. Są też Nazgule, oblężenia i nowy Pierścień, który nie jest skażony Cieniem - ale czy aby na pewno?

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się w Polsce 10 października 2017 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też oczywiście dostępne - z odpowiednimi ulepszeniami grafiki - na PS4 Pro i Xbox Scorpio.

Powróci znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami, w tym przywódcami orkowych grup. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

Elementem rozwijającym ideę Nemezis będą Zwolennicy, czyli różne postacie, które będą w jakiś sposób związane z Talionem - może to być na przykład ork, któremu bohater pomógł w pewnej sytuacji, a postać ta później odwdzięcza przysługę w kluczowej sytuacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami