Little Nightmares otrzyma trzy kolejne rozdziały opowieści w DLC

Z nowym bohaterem.

Bandai Namco potwierdziło, że mroczna platformówka Little Nightmares doczeka się DLC, co sugerowano już w maju tego roku. Otrzymamy nie jeden, lecz trzy dodatkowe rozdziały opowieści.

W odróżnieniu od podstawowej wersji, wcielimy się w chłopca - kolejnego więźnia w podwodnym „ośrodku wypoczynkowym” The Maw.

1
Zawartość DLC

Pierwszy dodatkowy rozdział - The Depths - ukaże się w lipcu. Tytułową głębinę zamieszkuje mało przyjemna Babcia, która nie jest skora do wypuszczenia naszego bohatera ze swoich włości.

Na drugi epizod - The Hideaway - poczekamy nieco dłużej, bo aż do listopada. Chłopiec trafia do nie mniej niebezpiecznej maszynowni. Opis sugeruje sporą liczbę zagadek logicznych do rozwiązania, wśród tajemniczych urządzeń.

Trzeci i ostatni rozdział zadebiutuje w styczniu przyszłego roku. Wiemy jedynie, że to właśnie w nim zadecydują się losy naszego bohatera.

Little Nightmares już teraz dostępne jest w sprzedaży w wersji Complete Edition, zawierającej podstawowe wydanie oraz przepustkę Secrets of The Maw, zapewniającą dostęp do dodatków.

2
3
Jest mrocznie

Podstawowa wersja Little Nightmares debiutowała 28 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Deweloperzy z Tarsier Studios postawili na mroczny klimat, pełen złowrogich cieni, dynamicznego oświetlenia, groteskowych postaci i scen rodem z sennego koszmaru.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami