Drugi sezon Minecraft: Story Mode zadebiutuje 11 lipca

Jesse powraca.

Potwierdzono nieoficjalne informacje sprzed kilku dni o premierze drugiego sezonu gry przygodowej Minecraft: Story Mode. Pierwszy epizod ukaże się 11 lipca.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a także na platformy z systemami iOS oraz Android. To samodzielny produkt, który nie wymaga posiadania poprzedniej części.

„Przy większej liczbie obowiązków i braku czasu na przygody, stare przyjaźnie zaczęły zanikać - przynajmniej do czasu, gdy ręka Jesse zostaje uwięziona w dziwacznej rękawicy” - czytamy w opisie.

To wydarzenie, które rozegra się w starożytnej, podwodnej świątyni, zmotywuje dawnych przyjaciół do ponownego połączenia sił i wyruszenia w nową podróż.

story2
Chwila wytchnienia dla bohaterów, ale tylko na początku odcinka

Gra będzie wzbogacona o funkcję Crowd Play, która pozwoli głosować obserwatorom - za pośrednictwem urządzeń mobilnych - na konkretne wybory podczas rozgrywki.

Drugi sezon Story Mode składa się z pięciu rozdziałów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami