Bijatyka Pokkén Tournament trafi na Nintendo Switch

Plus: nowe wersje Pokemon Sun i Moon na 3DS i 2DS.

Przedstawiciele Nintendo zapowiedzieli dziś, że bijatyka Pokken Tournament - z podtytułem Deluxe - trafi na platformę Switch już 22 września.

Grę stworzyli deweloperzy odpowiedzialni za Tekken i Soul Calibur, a więc specjaliści od gatunku. Edycja na nową konsolę zaoferuje dodatkowy tryb walki 3 kontra 3, a także pięć nowych stworków do wyboru.

Posiadacze Nintendo Switch liczyli na zapowiedź tradycyjnej odsłony serii Pokemon z platform przenośnych, ale wbrew oczekiwaniom, zapowiedziano wyłącznie nowe wydanie na 3DS i 2DS.

Pokemon Ultra Sun i Ultra Moon zaoferują odmienną od oryginału fabułę, ale akcja osadzona będzie w tym samym regionie, a więc na inspirowanym Hawajami archipelagu Alola. Pojawią się też nowe stworki. Premiera 17 listopada.

Poza tym, przedstawiciele Nintendo poinformowali, że 22 września do usługi Virtual Console na przenośnych konsolkach trafią klasyczne odsłony Pokemonów - Gold oraz Silver.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami