Rocket League świętuje w lipcu drugą rocznicę premiery

Nowy stadion i inne bonusy.

Piłkarska gra dla mistrzów kierownicy - Rocket League - świętuje w lipcu drugą rocznicę premiery. Ujawniono nowości, jakie z tej okazji zaplanowali deweloperzy.

Już 5 lipca w grze pojawi się kolejna arena do zmagań. Stadion o nazwie Champions Field wykorzystamy w trybach Competitive i Casual, a także w prywatnych meczach.

1
Jest rakietowo

Do tego radio z muzyką od wytwórni Monstercat, a także dwa nowe nadwozia, do znalezienia w skrzyniach z gadżetami, razem z innymi dodatkami kosmetycznymi (także tymi darmowymi).

Gracze dostosują również ślady zostawiane przez turbodoładowanie, dźwięki silników oraz wybuchy wyświetlane po zdobyciu bramki.

W planach są także kolejne osiągnięcia do odblokowania.

Dokładna data drugich „urodzin” wypada 7 lipca. Tego dnia, dwa lata temu, produkcja zadebiutowała na PC i na PS4 przez PS Plus. Wydaje się, że to właśnie oferta dla abonentów sieciowej usługi na konsoli jest odpowiedzialna za popularyzację tytułu.

Do dzisiaj Rocket League sprawdziło już ponad 30 milionów osób. Wydano także odsłonę Xbox One.

Z innych wieści na temat gry: Nvidia ogłosiła niedawno, że darmową kopię otrzymują teraz wszyscy kupujący karty graficzne GeForce GTX 1050 lub 1060.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami